Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Hugo

Zamieszcza materiały od: 6 grudnia 2012 - 19:31
Ostatnio: 22 lipca 2017 - 17:17
  • Materiałów na głównej: 0 z 0
  • Punktów za materiały: 0
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
zarchiwizowany

"LSD" - Kwas Geniuszu

Skąd się wzięła tajemnicza substancja znana jako Dietyloamid kwasu D-lizergowego (potocznie - LSD), jaki ma wpływ na mózg zażywającego i czy słusznie traktowana jest na równi z niebezpiecznymi narkotykami?
Zapraszamy was do obejrzenia tego intrygującego dokumentu.

zarchiwizowany

Tak czy Nie Mariusz Jędrzejko vs Andrzej Dołecki

Z reguły w tego typu programach prezes Wolnych Konopi - Andrzej Dołecki konfrontowany jest z osobami o bardzo małym rozumku i jeszcze mniejszej wiedzy na temat marihuany. Tym jednak razem były poseł z ramienia Twojego Ruchu skonfrontował się z prof. Mariuszem Jędrzejko z Centrum Profilaktyki Społecznej i trzeba przyznać, że dawno nie widzieliśmy tak kulturalnej i rzeczowej dyskusji na temat właściwych kroków w stronę zmiany statusu prawnego marihuany. Koniecznie zobaczcie ten materiał.

zarchiwizowany

Halucynogeny i Ekstazy: Alchemia Świadomości

Jak substancje psychoaktywne, powszechnie zwane narkotykami, wpływają na ludzki mózg? Jaka jest rola psychodelików w penetrowaniu zakątków własnej podświadomości? Koniecznie zobaczcie ten dokument, aby poznać odpowiedź na te oraz kilka innych intrygujących pytań.

zarchiwizowany

Zabijamy każdego, kto zagraża naszym korporacyjnym interesom

Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego bo zagraża naszym korporacyjnym interesom. Wyznania John’a Perkins’a, byłego głównego ekonomisty "Chas. T. Main Inc". John Perkins to były pracownik Banku Światowego, opisuje mechanizm zadłużania i ekonomicznego podboju krajów Trzeciego Świata.

zarchiwizowany

Najbogatszy azjatycki biznesmen zainwestował w produkcję Beyond Eggs

Miliarder Li Ka Shing zainwestował miliony dolarów w firmę Hampton Creek Foods. Hampton Creek Foods to firma, która wytwarza produkty alternatywne do zwierzęcych, a Beyond Eggs przyciąga uwagę inwestorów dużego kalibru, którzy znani są z tego, że zawsze liczą na sukces. 

Czytaj dalej →


zarchiwizowany

Inne światy: Ayahuasca (PL)

Święty napój wprost z serca Amazonii to potężne lekarstwo, brama do świata niefizycznych bytów, duchów i prastarej mądrości. To też potężny psychodelik od niepamiętnych czasów związanych z tradycją plemienia Shipibo....

zarchiwizowany

Bóg kontra nauka odcinek 3

Specjalistom wciąż nie udało się ostatecznie ustalić, czym w rzeczywistości jest świadomość i jak dokładnie przebiega proces myślenia. Dokumentaliści szukają odpowiedzi na pytanie, czy istnienie Boga można w przekonujący sposób uzasadnić. Stawiają tezę, że jeden z poziomów świadomości ludzkiej ma wymiar duchowy.