Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Stereodose - muzyczna podróż symulująca odmienne stany świadomości

Stereodose - muzyczna podróż symulująca odmienne stany świadomości

Wszyscy znamy już strony, które dopasowują muzykę do naszego stanu emocjonalnego tworząc playlistę wręcz idealną dla danej chwili. Autorzy strony Stereodose.com poszli o krok dalej, przygotowując dla swoich słuchaczy zestawy muzyki dobrane pod kątem... narkotyków, które ci akurat przyjęli. Nie oznacza to oczywiście, że Stereodose.com stworzona jest tylko i wyłącznie dla relaksujących się dragami odbiorców. To przede wszystkim biblioteka tysięcy, znakomitych kawałków.


Ludzie znudzili się już „nastrojowych” playlist, więc autorzy strony zaproponowali inne rozwiązanie. Do wyboru mamy cztery różne substancje: Ecstasy, LSD, Marihuana, Grzybki.

Dopiero po wybraniu danego środka psychoaktywnego dobieramy sobie stan emocjonalny, który obecnie nam towarzyszy. I tak na przykład po wybraniu trawki możemy sobie wybrać pomiędzy „relaksem”, „groovin”, oraz „thug life”. Inaczej sprawa wygląda w przypadku grzybków. Tam możemy eksplorować „matrix”, „kosmos” lub przygotować sobie podkład pod psylocybinową ceremonię wybierając opcję „szaman”.

Oprócz wersji działającej w trybie przeglądarkowym, twórcy strony przygotowali też wersje mobilne zarówno dla użytkowników iPhonów, jak i dla posiadaczy Androidów.

Życzymy Wam miłych odlotów!

Kliknięcie w baner przekieruje Was bezpośrednio na stronę. Uwaga - uzależnia!

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…