Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Chciał uratować córkę, trafił do więzienia

Chciał uratować córkę, trafił do więzienia

To co przeżywa Adam Koessler z Australii, byłoby koszmarem dla każdego ojca. Jego 2-letnia córeczka, Rumer Rose walczy z IV stadium nowotworu (nerwiaka zarodkowego), którego śmiertelność wynosi 50%. Koessler próbował różnych metod żeby pomóc swojej córce, m.in. terapii wykorzystujących dietę bezglutenową/jedzenie organiczne, wodę alkaiczną i olejki eteryczne. Żadna z tych metod nie przyniosła efektu, zatem postanowił wypróbować olejku z konopi indyjskich, pomimo tego że jest on nielegalny w Australii.


Olejek kanabinoidowy zawiera silnie skoncentrowany wyciąg z marihuany, który posiada udowodnione wartości medyczne. Mimo to, znajomi odradzali Adamowi stosowanie tego specyfiku, jednak okazało się że taka terapia znacznie poprawiła stan zdrowia Rumer.

"Jej przeżarte rakiem ciało zaczęło odzyskiwać życie" przyznał Koessler podczas wywiadu. "Tato, brzuch przestał mnie boleć" były to słowa dziewczynki, która mogła znowu normalnie jeść i przybierać na wadze.

Niestety, mimo świetnych rezultatów, posiadanie olejku kanabinoidowego jest nielegalne w Australii. W efekcie, Koessler został aresztowany, zabroniono mu też wszelkiego kontaktu z chorą córką. Zaraz po upublicznieniu jego historii, około 140 000 osób podpisało petycję na stronie change.org, wzywając australijskich polityków do interwencji w celu umożliwienia mu kontaktu z dzieckiem.

Koessler nie widział się z Rumer od 2 stycznia. W tym tygodniu próbował odwiedzić ją w szpitalu, tym samym łamiąc warunki zwolnienia warunkowego. Na szczęście wezwani policjanci postanowili nie interweniować i pozwolili mu na spędzenie czasu z dzieckiem.

Nie wiadomo jak cała sprawa się zakończy ani też czy Adam planuje kontynuować kurację olejkiem kanabinoidowym. W każdym wypadku życzymy mu powodzenia i odzyskania kontaktu z ukochaną córką!

Źródło:

kwejk.pl

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…