Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Naturalna kuracja na bolące gardło

Naturalna kuracja na bolące gardło

Naturalna Kuracja Anginowa czyli pozbądź się bólu gardła w dwa dni!


1. Potrzebujemy: Wodę utlenioną, olejek herbaciany, miód i goździki (ewentualnie szałwie i ocet jabłkowy jest to opcja nie konieczna)

– Najpierw płuczemy gardło wodą utlenioną (wystarczy łyżeczka) z dwa razy, aż będzie gęsta piana. Dzięki niej spowolnimy rozwój tego draństwa choć na chwilę.

– Następnie do kuracji użyjemy naturalnego olejka herbacianego, który ma działanie antywirusowe, antybakteryjne, przeciwinfekcyjne, odkażające, grzybobójcze, wspomagające układ immunologiczny i przeciwzapalne. To właśnie tego potrzebowało moje gardło, które bolało do granic wytrzymałości, a ciało nie chciało walczyć z tym dziadostwem … Do płukanki potrzebujesz 4 łyżek letniej wody i cztereach kropli olejku. Uprzedzam ja podczas płukania miałam odruch wymiotny, ale naprawdę warto go powstrzymać.

– Na koniec miód. Rozpuść jedną łyżkę miodu w szklance wody (jeśli masz ocet jabłkowy dodaj jedną łyżkę, jeśli nie mówi się trudno. Dodatkowo jeśli masz szałwie lekarską to zamiast wody zaparz ją poczekaj jak ostygnie i dodaj miodu). Wypłucz gardło. Ta mieszanka złagodzi wszelkie podrażnienia

. – I teraz coś ekstra, coś o czym powiedziała mi Inez, mianowicie goździki, sama używałam ich na dziąsła dla dzieci jako znieczulenie i nigdy bym nie przypuszczała, że można je tak użyć, chociaż to dość logiczne. W każdym razie, weź jednego goździka i dobrze zgnieć go pomiędzy zębami trzonowymi i pozostaw tam na jakiś czas. Goździk ma silne działanie znieczulające po kilku minutach ssania czuć wyraźną ulgę. Całą kurację powtarzałam 3-4 razy dziennie pierwszego dnia, zaś na drugi dzień tylko raz i po bólu, znikł.

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…