Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Soda oczyszczona

Soda oczyszczona

Soda oczyszczana może pomóc w walce z chronicznym zmęczeniem


Dr Simoncini pochodzi z Włoch. Opracował on własną naturalną terapię leczenia drożdżycy, grzybicy i raka. Terapia ta oparta jest na sodzie oczyszczanej. W stanach rakowych, roztwór sody jest czasami wstrzykiwany przez lekarza bezpośrednio w guza. Jeśli chodzi o drożdżycę czy grzybicę, terapia sprowadza się do picia roztworu sody oczyszczanej. Podany tutaj przepis na to, jak przygotować taki napój, jest jedynie przykładowy.* Dokładniejsze informacje można znaleźć w książce dr Simonciniego "Cancer is fungus" (link) oraz na jego stronie internetowej (link).


Przygotowujemy 3/4 szklanki letniej wody, dodajemy ok. 1/4 łyżeczki sody oczyszczanej, słodzimy obficie słodem np. jęczmiennym (nie polecany jest syrop klonowy czy cukier, ale można spróbować użyć syropu z agawy) i mieszamy.*Picie takiego napoju 2-3 razy dziennie przez dwa tygodnie powinno przynieść zdecydowane wyniki. Słód jest dodawany jako "przynęta". Soda oczyszczana zmienia środowisko, w którym komórki drożdżowe czy grzybicze się rozwijają, na zasadowe. W zasadowym środowisku, komórki te nie mogą się rozwijać i dlatego powoli zanikają.

WSZYSTKIE ARTYKUŁY NA TEJ STRONIE MAJĄ CEL WYŁĄCZNIE INFORMACYJNY. OSOBY ZAINTERESOWANE POWINNY SKONSULTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM LEKARZEM W SPRAWIE EWENTUALNEGO WYKORZYSTANIA PODANYCH NA TEJ STRONIE WIADOMOŚCI.

- See more at: https://www.weganizm.com/soda_oczyszczana.html#stha...

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…