Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Nów Księżyca i Zaćmienie Słońca

Nów Księżyca i Zaćmienie Słońca

Aktualny Nów Księżyca (10.30 - 10.40) zbiega się czasowo z Zaćmieniem Słońca (od 9.40 do 12.20) oraz z Równonocą. To to oznacza w energiach i w jaki sposób zaplanować działania, by wykorzystać ten potężny pływ galaktyczny w najlepszy z możliwych sposobów? 


Przede wszystkim pamiętajcie, że w tym Dniu przebojowy Baran odbierze dowodzenie rozmarzonym Rybom, więc osoby bardziej wrażliwe na tranzyty planet i wpływy Zodiaku (lub po prostu takie, które nauczyły się to w sobie widzieć - nie ukrywajmy tego!) mogą mieć dzień podzielony na dwie części. Pierwsza, senna, pełna niedomyślanych do końca myśli i wizji rozmywających akwarelowową nicość. Druga - to mobilizacja, endorfiny, sygnał do działania oraz inspiracja bardzo wysokiego promienia. Dlaczego? Każdy, kto choć trochę interesuje się astrologią, ma świadomość, że Nów Księżyca stanowi coś w rodzaju soczewki dla energii - wówczas mamy do czynienia z wycofaniem się wpływów lunarnych, z chwilowym "zbieraniem sił" przez pełnego żeńskich cech srebrnego satelitę Ziemi. Ten moment "przyczajenia" nieodzownie kojarzy się z zapanowaniem Mroku, Cienia, Podziemia - z tego względów wiele kręgów wyznaniowych "odpuszcza" sobie Nów, by nie musieć zmierzyć się z jego potężną, choć niełatwą symboliką. Planetarnym panem podziemnych światów jest Pluton, lecz nie należy rozumieć tego zbyt dosłownie - w tym przypadku "podziemnie" to tajemnicze, ukryte, istniejące na co dzień, lecz niewidzialne.

Energie tego ciała niebieskiego będą dziś z nami aż do końca dnia i ich głównym celem będzie ukazanie nam tego, przed czym uciekaliśmy, co schowaliśmy sami przed sobą, co zepchnęliśmy z drabiny świadomości aż do piwnicy podświadomości. Dziś mamy szansę postrzec całość jakiegoś tematu bądź zanurzyć się wglądem w zagadnieniach i dziedzinach, które dotychczas były dla nas niepojęte. Mamy możliwość otrzymania odpowiedzi na wszystkie pytania - pod warunkiem, że pozwolimy sobie je usłyszeć. Wpływ Barana, który wymusza akcję przy każdej okazji, może nas nieco przyspieszać, hałasować, może również zgłaśniać "mózgowanie", a nawet spłycać wizję. Nie pozwólcie na to, jeśli zależy Wam na dotarciu do sedna.


Dzień taki jak ten jest idealny również, by poznać ścieżki Duszy i dowiedzieć się, z jakiego Powodu inkarnowała w nas oraz jaki jest jej Cel. Różnica pomiędzy Celem i Powodem Duszy jest bardzo istotna - Powód Duszy to główna przyczyna, dla której Dusza wybrała nas i który chce przejawiać za pomocą naszego życia. To często tzw. "motyw przewodni" osoby, lub też klimat jej życia. Na przykład jeśli Powodem Twojej Duszy będzie zwracanie ludziom wolności, bądź pewien, że cały czas będziesz otoczony sytuacjami, które takiej ingerencji wymagają. Z Powodem Duszy niemalże zawsze związany jest archetyp, który Dusza realizuje. Archetypami są często wątki utrwalone w mitologii bądź w prastarych wierzeniach, lecz obecnie również nowowykreowane archetypy (robi się to za pomocą mód, trendów oraz idoli - ale o tym w następnej kamerce). Cel Duszy to zaś to, co jesteśmy w stanie zrozumieć jako człowiek. Zdarza się, że Cel naszej Duszy posiada imię i nazwisko, ponieważ Dusze umówiły się na coś zanim inkarnowały i w takich przypadkach mówimy o tym, że Dusze mogą mieć zbieżny Cel.
Dlaczego dziś się o tym dowiadujecie?


Ponieważ w dzień taki jest ten, wraz z rodzeniem się Nowego Słońca tuż po Zaćmieniu, uzyskacie niezwykłą możliwość poznania Celu i Powodu Duszy, jeśli tylko stworzycie na to przestrzeń. Przez 20 godzin od momentu wstępowania Zaćmienia te odpowiedzi będą leżały dla Was na wierzchu. Nie próbujcie opisywać tego i mierzyć umysłem - postarajcie się znaleźć kilka minut, by wysłać zapytanie wgłąb siebie i by zaczekać, aż wewnętrzny Kosmos zwróci Wam pełną, zrozumiałą odpowiedź.
Wiele osób może doświadczyć potrzeby kontaktowania się ze zmarłymi bądź z karmą rodu - jeśli tak będzie, poddajcie się temu, ponieważ dziś mamy falę wybaczania, którą kierunkują Anioły Tawonel oraz inne anioły karmy, pod przewodnictwem Zadkiela. W związku z tym jeśli pojawi się taka potrzeba - wyraźcie miłość, przebaczenie i zrozumienie dla rodu. A wiele supłów karmicznych się rozwiąże.

Powodzenia!

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…