Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Kryształ górski

Kryształ górski

Skąd wzięło się zainteresowanie kryształami, dlaczego jest ich coraz więcej na powierzchni Ziemi, dlaczego ludzie kupują je, sprowadzają z odległych stron, pytają o ich właściwości, leczą się nimi u specjalistów, otaczają się nimi w prywatnych przestrzeniach i w miejscach pracy?

Dlaczego właśnie kryształy?


ODDZIAŁYWANIE STRUKTURY

Regularna, geometryczna struktura kryształów – cząsteczek kwarcu: trygonalna – ma naturalne właściwości pobierania, magazynowania i wysyłania informacji do otaczającej przestrzeni lub ściśle określonego miejsca – stąd wstępne wykorzystanie kwarcu w technologiach medycznych, elektronice – systemach komputerowych, optyce, do wytwarzania ultradźwięków czy określonych częstotliwości fal radiowych. Jego właściwości są stale badane, a możliwości sukcesywnie rozwijane i stosowane w coraz to nowszych zdobyczach techniki naszej obecnej cywilizacji.

Struktury kwarcowe mają właściwości rezonatora energetycznego, informacja w nim naturalnie lub wtórnie zawarta jest przekazywana przez cząsteczki od ściśle określonego miejsca w jego strukturze i przekazywana na zewnątrz z niezwykłą siłą – fali nakładającej się jedna na drugą i kolejną. Teoretycznie każda z cząsteczek ma taki sam zapis informacyjny, ale emanacja tego zapisu jest wzmacniana przez każdą następną, dochodząc do krańca struktury z niezwykłą siła, jakby pobudzana nieustannie wewnętrzną istotą swojej emanacji.

W ten sposób niewielki kawałek zaprogramowanego kwarcu o wielkości około centymetra jest wyczuwalny i odbierany jako nośnik energetyczny i informacyjny w promieniu około 20 km. Zwiększenie kubatury kryształu o każdy następny centymetr zwiększa ten zasięg w postępie geometrycznym i znacznie większym w zależności od jakości kryształu, kondycji energetycznej i ilości niewielkich domieszek.

Kwarce wykazują zdolności do świecenia jasno żółtym światłem pod wpływem tarcia lub pobudzania poprzez uderzanie, powyżej 200 stopni C świecenie może przybrać barwę niebieską – zjawisko określane jako termoluminescencja. Mają również właściwości piezoelektryczne: ładowania się elektrycznego pod wpływem nacisku.

Ze względu na różne domieszki kryształów – co widoczne jest najwyraźniej w barwie – posiadają one różne spektrum oddziaływania, czy też różne spektrum występowania jako nośnika informacji w określonych przedziałach wibracji. Najszersze pasmo posiadają kryształy górskie – przezroczyste lub mleczne i mają również najszersze zastosowanie.

Specyficzne pasma zajmują kwarce różowe, dymne, niebieskie, zielone, cytryny, ametysty i czarny – morion, awanturyn, wszystkie odmiany chalcedonu oraz kryształy górskie z niewielkimi widocznymi domieszkami.

Oczyszczanie kryształów:

Sposób pozyskiwania kryształów, przechowywania i transportu, jak również traktowania ich jako towar handlowy, powoduje że istota ich pierwotnych informacji i zdolności energetycznych – w tym najważniejsza – otwierania czakry serca – jest częściowo lub całkowicie nieczynna; są często martwe energetycznie i wymagają wstępnie odnowy i nawiązania świadomego kontaktu z „mieszkającą” w nich istotą – esencją przekazu. W niektórych przypadkach wystarczą tradycyjne i najlepiej połączone zabiegi – kąpania ich w bieżącej wodzie, solonej wodzie, soli, promieniach słońca, medytacje, kontakt z innymi – czynnymi kryształami, dźwiękach mis tybetańskich, mantr, śpiewu, muzyki, okadzenie ziołami, rytuały ognia.

Przy kryształach przybyłych z bardzo trudnych warunków nie zawsze to wystarcza. Czasem trzeba dołączyć dużo miłości i specjalne mieszanki wieloskładnikowe – kilku elementów z dołączonym odpowiednim rytuałem.

Zastosowanie kryształów w strukturach materii Ziemi i ludzi.

- Odtworzenie naturalnej sieci krystalicznej – oczyszczenie i zainstalowanie nowego kryształu w strukturze Ziemi z informacją o wzajemnym połączeniu tych miejsc ze sobą i wzajemnym wzmacnianiu oczek całości sieci

- Wzmacnianie wskazanych w przekazach miejsc – obszarów przyrody, budowli, całych miast, gór, drzew, gajów, kamieni i ich kręgów, dawnych miejsc kultów związanych z bogami przyrody

- Bardzo silna tendencja do szukania przez kryształy i czaszki kryształowe ludzi -„opiekunów”, poprzez których mogą one wyrażać potrzeby Ziemi i prowadzić te swoje „pokrewne dusze” drogą uzdrawiania na poziomie czakry serca

- Tworzenie pomostów – portali krystaliczno – mentalnych – do przejścia z naszego świata (śmierć ciała) do przestrzeni krystalicznej Świetlistego Miasta jako pośrednictwa w

stopieniu z Naszym Świetlistym Wyższym Ja

- Działanie poprzez zmiany w naszej fizycznej strukturze i DNA, myślenia – niedoceniona z powodu braku informacji rola kryształów w odłączaniu od myślenia zbiorowego – systemowych nakazów w świecie, w którym żyje i jest zatopiony nasz umysł

Kryształ indywidualnie dobierany dla osoby – ma właściwość przechowywania informacji z „programem” czy „kodem energetycznym”, który jest zaproszeniem do swojego życia szczególnej Istoty i połączenia z jej wibracjami, od tej pory związanej z Jego losem i działaniami duszy – rodzaj Przyjaciela Krystalicznego.

Różnorodność emanacji kryształów

KRYSZTAŁ GÓRSKI – KRYSZTAŁ PEŁNI – pełnia emanacji ducha w materii

Kryształ górski wibruje całym zakresem emanacji energetycznej – na wszystkich poziomach połączenia człowieka z Ziemią i jego Wyższym Ja. Działa na wszystkie struktury materialne w zależności od potrzeby i kierunku działania. Jest nadzwyczaj uniwersalnym i skutecznym łącznikiem z wibracjami Natury, integracji z Nią i dostrajaniu się do Wewnętrznego Krystalicznego Serca Ziemi. Współistniejąc z tym kryształem i medytując z jego promienną, radosna naturą łączymy się ze wszystkimi aspektami wewnątrz nas. Doznajemy krystalicznej czystości umysłu, co daje nowe spojrzenie na otoczenie i pozwala pożegnać się z dotychczasowymi trudnościami czy blokadami energetycznymi. Dostraja nas do wibracji szczęścia i spełnienia poza światem iluzji. Daje wgląd w stosowane na nas zasłony iluzji i ogólnospołecznych schematów myślowych i prowadzi do klarownego i jasnego spojrzenia na życie bez osądzania i oczekiwań.

Kryształ górski podnosi ogólną witalność organizmu i tworzy przestrzeń, w której działania nasze mają moc sprawczą i są skierowane dla dobra naszego i wszystkich istot żywych. Stąpamy po ścieżce przeznaczenia z pewnością i krystalicznie czystym, oświeconym umysłem. Wszelki próby przebijania się pomysłów i emanacji ego są połączone z głębokim wglądem i błogim bez-myśleniem. Codzienna medytacja z tym kryształem nadaje stabilności naszej drodze – ku połączeniu się ze wszystkimi Istotami wibracjami czakry serca – czystej, bezwarunkowej Miłości.

KRYSZTAŁ SERCA – kwarc różowy, kamień miłości i delikatności

Wibracje różowego kwarcu działają na nas na bardzo delikatnych, czułych poziomach, czasem nawet trudnych do uchwycenia w naszym zabieganym, twardym sposobie życia. Żeby poczuć jego dobroczynne działanie na nasze ciała energetyczne, trzeba się na chwilę zatrzymać i wyciszyć. Wibracje te są zatrzymane w pamięci komórkowej – są to wibracje z naszego najwcześniejszego zapisu chwil szczęścia, kiedy nasza czakra serca była jeszcze czynnie działająca i otwarta na cały otaczający świat… z chwil, kiedy przytuleni do ciepłego, bezpiecznego ciała matki, oddychaliśmy pełnym oddechem i wraz z nim do naszego ciała wchodziły promienie delikatnej i sycącej prany. Stan błogostanu i bezwarunkowej miłości.

Kryształ ten wibrując w naszej aurze zapoznaje nas z tajnikami miłości wobec siebie, partnera, rodziny, współpracowników, świata… pozwala na nowo zaufać sobie i partnerowi, uzdrawia pamięć chwil, kiedy zostaliśmy zranieni, uczy wybaczania i zapominania poprzez uzdrowienie i transformację starych schematów. Otwiera na swobodne i bezpieczne otrzymywanie i dawanie miłości… chroni i oczyszcza powstałe już uczucia, przyciąga miłość do osób samotnych, otwiera ich czakry serca, otwiera je na miłość z pełnym zaufaniem…

Jest kamieniem ochronnym dla osób szczególnie wrażliwych i dzieci.

W pierwszej kolejności ulecza naszą czakrę serca i daje przestrzeń do pokochania siebie i swojego życia – w całej jego pełni, na wszystkich poziomach, aż do uczucia błogostanu, do którego możemy z pełnym spokojem i miłością zaprosić inną osobę. Do wspólnej celebracji piękna życia.

Kryształ dymny – MORION

Emanacja KRYSZTAŁU DYMNEGO ma bardzo specyficzną charakterystykę – sięga do wibracji o bardzo niskiej energetyce i porusza tym samym w otoczeniu podobne energie. Głęboko oczyszcza z wibracji pozostałych w nas po kłótniach, nieprzyjemnych zdarzeniach, uwalnia od żalu, depresji i pretensji do ludzi i świata, stawia na nogi i uziemia, ugruntowuje też działania finansowe.

Jego barwa – od szarej, beżowej do gęstej czerni – powstaje w wyniku działania naturalnego promieniowania radioaktywnego i zwykle w warunkach bardzo dużych zmian ciśnienia atmosferycznego. Są to bardzo trudne i zwykle zmienne warunki, stąd też jego wnętrze jest często usiane licznymi pęknięciami i zmianami w barwie, stąd też jego wyjątkowe możliwości do pracy w najtrudniejszych warunkach energetycznych.

Przebywając z kryształem dymnym korzystamy ze spektrum unikatowego działania na naszą strukturę energetyczną, przechodzącą przez wszystkie ciała, a szczególnie widocznie – fizyczne i mentalne. Daje nam uwagę patrzenia na codzienne sprawy z bezwzględną szczerością, głęboki wgląd i wielką odwagę do życia. Jest nieocenionym towarzyszem, łączy nas z naszą pełnią, całością energetyczną, a przede wszystkim z tymi częściami, które często mamy ochotę odrzucać.

Morion pozwala z podniesioną głową, delikatnością dla siebie i ogromną ciekawością patrzeć na różne strony spraw, bardziej i mniej według nas udanych. Uczy akceptacji rzeczywistości. Pokazuje rzeczywistość w jej czystej postaci, bez oceny i daje potężne możliwości bycia z nią i jej pozytywnego odczuwania. Odziera prawdę z wszelkiej ułudy, iluzji, oczekiwań i stawia nas twarzą w twarz jako podróżników swojej ścieżki – twardo na ziemi. Morion wzmacnia w nas poczucie pełni człowieczeństwa dokładnie w tej postaci w jakiej się jest – tutaj i teraz, z radością i pełną odpowiedzialnością za swoje czyny, myśli i słowa.

AMETYST – Krystaliczna Moc Mistrzowska

Kryształ ten o barwach w całej gamie fioletu ma bardzo intensywne oddziaływanie na sferę duchową człowieka, łączy go z jego Wyższym Ja i energetyzuje ścieżki, które prowadzą duszę do szybkiego rozwoju i uzdrowienia. Przeznaczony jest szczególnie dla osób obdarzonych charyzmą i czystą drogą duchową, przepełnioną medytacją i wędrówce ku oświeceniu siebie i każdej żywej istoty na Ziemi. Kamień wzmacnia i rozwija wibracje mistrzowskie w strukturze energetyczno-krystalicznej człowieka, nadaje umysłowi upragniony mistrzowski spokój i jasność, przez co uwalnia od codziennego gromadzenia stresu, napięć i przywiązań. Daje poczucie wejścia w inna przestrzeń wibracyjną, gdzie odczuwa się wyraźną ulgę od zamętu myśli i dostaje się czystą przestrzeń do kreacji rzeczywistości.

Jest wibracją wielkiej odwagi duchowej w dążeniu ku maksymalnemu wykorzystaniu swoich możliwości i kreatywności, daje głębokie wglądy wewnętrzne w swoje powołanie i kierunek rozwoju spraw, którymi się zajmujemy na Ziemi. Daje dokładny azymut podążania ścieżką życia i sprowadza z zawiłości pobocznych ścieżek otwierając intuicję.

Jest wirtualnym pomostem z energią mistrzowską i zbliża nas do wibracji Mistrzów Oświeconych i Wniebowstąpionych w naszych delikatnych strukturach niematerialnych, które następnie manifestują się w działaniu i wszelkich przejawach życia. Ametyst gruntownie oczyszcza nasze intencje i sposób działania z wszelkich emanacji ego oraz starych sposobów myślenia i działania, daje nowe spojrzenie na świat – jako zadanie oraz poczucie wewnętrznego spokoju i bezwarunkowego prawa do szczęścia.

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…