Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

coldseed

Zamieszcza materiały od: 27 października 2012 - 23:49
Ostatnio: 11 lutego 2021 - 12:19
  • Materiałów na głównej: 2600 z 2613
  • Punktów za materiały: 39594
  • Komentarzy: 76
  • Punktów za komentarze: 0
 
[materiał]
3 stycznia 2015 o 16:01

@torelek: Odwaga często graniczy z szaleństwem.:)

[materiał]
28 grudnia 2014 o 12:45

@Zajonc: Owszem. Propagujemy temat, bo uważamy, że najwyższy czas przestać robić z milionów ludzi kryminalistów i karać ich więzieniem za palenie trawki. Jeśli chodzi o prawo antynarkotykowe to Polska jest gdzieś daleko za innymi europejskimi krajami. Po prostu - mamy dość bania się i wypowiadamy się w imieniu ludzi, których obecne prawo krzywdzi.:)

[materiał]
27 grudnia 2014 o 2:18

@Zajonc: Oj, tam.:) Tak świątecznie, na luzie czasem można...;)

[materiał]
26 grudnia 2014 o 2:27

@MUAMAR: Ej, no. Nie spamuj:/

[materiał]
11 grudnia 2014 o 16:21

@torelek: No, przecież Ci podałem źródła mówiące o 100 milionach a nie o jednym milionie. Masz tu nawet link do Discovery: http://news.discovery.com/earth/oceans/100-million-sharks-killed-annually-130305.htm albo do National Geo: http://voices.nationalgeographic.com/2013/03/01/100-million-sharks-killed-every-year-study-shows-on-eve-of-international-conference-on-shark-protection/ Wiem, że taka ilość brzmi aż nieprawdopodobnie, ale tak właśnie jest. Nie zapominaj też, że rekin dzieli się na ponad 450 różnych gatunków, więc to też się pewnie trochę inaczej rozkłada, ale tak czy inaczej to potężna liczba zabitych zwierząt. Z Peru akurat dobrze trafiłeś. To mój kraj.:)

Zmodyfikowano 1 raz Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2014 o 16:21

[materiał]
11 grudnia 2014 o 13:21

@torelek: Nie widzę tu żadnych pożytecznych... ;)

[materiał]
11 grudnia 2014 o 13:19

@torelek: Ja pier#olę... Masz jakieś inne źródła, które podważają te kalkulacje? Bo jeśli chcesz to mogę podać Ci setki takich, które mówią, że rocznie ich ginie ok. miliona. Jeśli jednak masz inne dane, to bardzo Cię proszę - podaj źródła w komentarzu, a chętnie zmienię ten obrazek. Obawiam się, że nie hejtujesz ze względu na treści, tylko robisz to dla wyładowania własnych frustracji. Poważnie - nie wnosisz tu nic dobrego poza bólem dupy.

[materiał]
10 grudnia 2014 o 13:42

@torelek: O co Ci chodzi? Wkurwiasz tu już wszystkich. Nie wrzucasz żadnych materiałów, tylko siedzisz na dupie i hejtujesz wszystko co się da. Może to jednak nie jest miejsce dla Ciebie?

[materiał]
12 listopada 2014 o 14:07

Dobre:) Zmusza do dyskusji. Tak trzymaj!

[materiał]
6 listopada 2014 o 19:16

@qetrab: Szybka rozgrywka. Nie mam pytań.;)

[materiał]
6 listopada 2014 o 19:14

@Vokiar: Wytaczasz argumenty w postaci moich kompleksów, haha:D Widzę, że zaraz wyciągniesz kolejna armatę i zaczniesz mnie tu od gimbazy wyzywać:D Zabawny jesteś. Co mnie obchodzi nauka? Gdy robiłem wywiady z ludźmi, którzy dzięki ayahuasce pokonali raka, ktoś z miejscowych poczęstował mnie tytoniem amazońskim tłumacząc, że nie wywołuje on nowotworów. Oczywiście nie uwierzyłem, bo tak jak Ty znałem świat jedynie z książek i naukowych publikacji. Jak bardzo się zdziwiłem, gdy dwa lata po mojej pracy w Peru ktoś mi podesłał publikacje na temat tytoniu amazońskiego i badań, z których wynika, że rzeczywiście tego typu organiczny tytoń znacznie mniej naraża palącego na choroby nowotworowe. Co do psychodelików - gówno wiemy. A wiedzielibyśmy może i więcej, gdyby nie cofnięto programów naukowych na Harvardzie w latach 60. po tym jak eksperymenty Learyego i spółki spowodowały niekontrolowany wysyp hippisów chcących brać udział w badaniach nad psylocybiną i kwasem. W efekcie rozwinął się czarny rynek wokół uczelni co było tylko gwoździem do trumny dla badaczy. Zaufaj mi - świata tego wcale nie poznaję od wczoraj - to część mojej wieloletniej pracy, a z tego co widzę to za to Twoja wiedza jest dość skromna (w każdym razie w tym zakresie). I powiem Ci coś jeszcze, bez spiny, bo nie chcę tu kłótni - nie ufaj do końca nauce. Naukowcy nie są bogami. Oni też pewne rzeczy poznają i wyciągają wnioski. Czasem słuszne, czasem takie, które momentalnie są obalane przez inną ekipę badawczą. Rzeczy, które teraz wydają Ci się bzdurami, mogą szybko znaleźć również i naukowe potwierdzenie. Dla przykładu cytat pewnego naukowca, opublikowany w "New York Times" w 1920 roku: "Zbudowana przez człowieka rakieta nigdy nie będzie w stanie opuścić ziemskiej atmosfery". Potrzebowaliśmy 49 lat, aby obalić tę teorię. A teraz, pokój młody człowieku. Idź przytul brzozę i rozbij beton, którym obrosłeś.;)

[materiał]
3 listopada 2014 o 16:13

@Vokiar: Nie będę nawet z Tobą dyskutował. Nie podoba mi się też Twój prowokujący ton. Zachowujesz się trochę jak zakompleksiony hejter. Spasuj nieco. Łatwo jest oceniać pewne zjawiska siedząc przed komputerem i czytając naukowe wywody. Nieco inaczej sprawa wygląda, gdy sam, obiektywnie, "zabobony" poznajesz. Nauka dopiero teraz odkrywa zależności pomiędzy wpływem naturalnych psychodelików a leczeniem chorób "nieuleczalnych". Tak naprawdę dopiero ten świat poznajemy, a zachowujemy się jakbyśmy zjedli wszystkie rozumy...

[materiał]
2 listopada 2014 o 19:49

@Vokiar: Myślę, że to nie o samo "gadanie" chodzi, a wiarę w to, że taki rytuał pomoże w terapii. Na wierze w wyższe siły opierają się też diety amazońskie i przyjmowanie Ayahuaski. Jeszcze parę lat temu pewnie też bym to brutalnie obśmiał, ale po kilku podróżach do Amazonii, zbieraniu materiałów na temat rdzennych obrzędów i wywiadów z naprawdę ciężko chorymi "pacjentami" nabrałem trochę pokory do spraw, których racjonalnie wytłumaczyć się nie da. Pewnie, że z punktu widzenia współczesnej nauki to nie ma sensu, ale czymże jest nauka, jak nie zbiorem teorii, które od początku naszej obecności na tym globie ulegają ciągłym zmianom?:)

Zmodyfikowano 1 raz Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2014 o 19:50

[materiał]
2 listopada 2014 o 16:05

@Vokiar: Czemu?

[materiał]
31 października 2014 o 11:29

@turtelian: Rozumiem, że masz licencję na prawdę, mesjaszu?

[materiał]
31 października 2014 o 11:29

@lemon: Nie za wyrażanie opinii, bo za takie rzeczy jeszcze nikt bana nie dostał. Szlaban należał się za "pedalstwo", które to słowo jest obraźliwe. Przeczytaj regulamin - nie obrażamy nikogo, a poglądy wyrażamy w sposób kulturalny. A Korwina nie puściliśmy na główną dlatego, że został szybko zminusowany.

[materiał]
30 października 2014 o 21:35

@c21h30O2: A od nas leci ban za obrażanie osób waginosceptycznych.:)

[materiał]
30 października 2014 o 16:53

@torelek: No, panocku. Tym razem to bym Ci przybił piątkę.;) Od jutra będę paradował po ulicach z workiem mosznowym na wierzchu. Jak zobaczę, że któraś choćby zerknie w kierunku mego szlachetnego krocza, to jak babcię kocham - oskarżę o maltretowanie seksualne i związaną z nim traumą objawiająca się nerwowym tikiem w oku lewym...

[materiał]
30 października 2014 o 11:52

@PaulaKB: Na przykładzie filmiku pokaż mi jeden chociaż przykład chamskiego zachowania facetów? Nikt dziewczyny nie obraził, nikt nie dotknął. Większość osób życzyła jej miłego dnia i komplementowała urodę. Przecież to bardzo miłe. Czemu w ogóle to rozkminiamy? Jesteśmy tylko zwierzętami i zachowujemy się naturalnie. Co ma zrobić facet chcący poznać dziewczynę idącą na ulicy? Wysłać jej kwiaty, zamówić śpiewającego gońca, czy może naprędce napisać liryczny poemat w wyszukany sposób chwalący jej gładkie lico? Dlaczego w ogóle porównujesz gościa mówiącego do kobiety "Cześć, co słychać?" do gwałciciela? Trochę to głupie.:) A pewnie żebym chciał, aby kobiety tak reagowały na facetów (normy społeczne na tej szerokości geograficzne na to nie pozwalają, a szkoda...).

[materiał]
30 października 2014 o 11:17

@Seelenverkoper: Co Ty bredzisz? Gdybyśmy traktowali kobiety jak mięcho, to tej galerii by tu nie było. Kobiety są piękne i od początku naszej obecności na Ziemi są dla nas natchnieniem. Kiedyś budowaliśmy im prymitywne statuy utożsamiające Wielką Boginię, malowaliśmy kobiece kształty na ścianach jaskiń, a z czasem gdy technologia na to pozwoliła - zaczęliśmy robić im zdjęcia. To, że Ty odbierasz fotografie seksownych pań jako obrazę dla płci pięknej to Twoja sprawa. Ja tam mam inne do tego podejście i patrzenie na tego typu obrazki raczej budzi u mnie pozytywne uczucia.

[materiał]
29 października 2014 o 20:00

@Seelenverkoper: A moja babcia by chciała poczytać coś o naturalnych metodach łagodzenia bólów reumatycznych! Chłopie. Po pierwsze. wyluzuj. Oddech...policz do dziesięciu...powiedz Ommmmm...;) A teraz - ten portal tworzymy my wszyscy. Ty też. Jeśli chcesz czymś się podzielić to przecież masz możliwość wrzucania własnych materiałów. Masz pretensje, że nie ma na Rebeliantach materiałów, które chciałbyś tu widzieć i w związku z tym będziesz hejtował nas za to? Do siebie miej pretensje.:) I wyjmij kij z dupska, bo aż nam przykro, że Ci ciśnienie tak skacze.

[materiał]
29 października 2014 o 19:52

@GangBangStyle: Kłamstwo! Od wczoraj zjadłem 5 kg kopro i nic. Nawet cienia fazy!;(

[materiał]
29 października 2014 o 19:43

@Seelenverkoper: Hehehe.. i to jest pozytywny troll!:D

[materiał]
22 października 2014 o 19:35

@Vokiar: Chodzi o to, aby została. Wtedy możesz sobie nią ufajdać twarz i czekać na efekty;)

« poprzednia 1 2 3 4 następna »