Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Kolejna gwiazda popkultury inwestuje w marihuanę

Kolejna gwiazda popkultury inwestuje w marihuanę

1449737925_by_hempempire_500.jpg?1449737925

W ślady Snoop Dogga zamierza pójść kolejna znana postać ze świata muzyki. Mowa oczywiście o urodzonej na Barbadosie piosenkarce RnB Rihannie, która zamierza wypuścić na rynek własną markę marihuany. Plany te nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone przez wokalistkę, a plotki głoszą, że linia ma wejść na rynek w pierwszej połowie 2016 roku.


Znana ze swojego zamiłowania do marihuany Rihanna postanowiła pójść o krok dalej i wypuścić swoją markę marihuany, bazującą na Karaibskich odmianach takich jak: Karibbean Kush czy Haitian Haze. „Marihanna” – bo tak ma nazywać się marka – ma początkowo być dostępna w stanach Kolorado, Alaska, Waszyngton i Oregon. Następnie piosenkarka planuje eksportować swój produkt do innych krajów, które zalegalizowały tę używkę.

146151345e5b50drihanna.jpg

Wieści te okrążyły prasę Amerykańską zaraz po zakończeniu Cannabis Cup na Jamajce. Według dziennikarzy znana wokalistka powiedziała, że jest niezwykle dumna, że może być w tej kwestii pionierem. Niestety, wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia ze strony Rihanny, dlatego nikt nie może być pewny czy jest to prawda.

Niewolno zapominać, że piosenkarka planuje niedługo wydać swój ósmy studyjny album „Anti”, dlatego rozgłos wokół jej osoby jest bardzo pomocny w promowaniu tego wydarzenia. Póki co jest to tylko plotka powielana przez kolorową prasę i dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenie wciąż pozostanie tylko plotką.

Zobacz także:

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…