Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

grr777

Zamieszcza materiały od: 30 lipca 2013 - 11:46
Ostatnio: 1 lipca 2016 - 7:57
  • Materiałów na głównej: 4 z 5
  • Punktów za materiały: 24
  • Komentarzy: 5
  • Punktów za komentarze: 1
 
zarchiwizowany

Toksyczne ubrania

Reżyserka Sophie Bonnet ujawnia, że w azjatyckich zakładach używa się zakazanych substancji chemicznych. Co gorsza, do uprawy bawełny, z której powstają ubrania, stosuje się 25% światowej produkcji środków owadobójczych i 10% globalnej produkcji pestycydów. Ludzie pracujący na plantacjach wymagają hospitalizacji, a nierzadko umierają wskutek zatrucia. Raport Greenpeace ujawnia, że w większości przebadanych próbek ubrań dziecięcych powstałych w Chinach wykryto substancje toksyczne. Ponadto organizacja ostrzega, że w odzieży znanych marek znaleziono substancje rakotwórcze, które wywierają również negatywny wpływ na gospodarkę hormonalną człowieka.

Weganie odpowiadają na pytania mięsożerców (z nutką humoru)

Film ma za zadanie sparodiować powszechne stereotypy dotyczące wegan, jak i mięsożerców. Moją intencją nie jest obrażanie kogokolwiek, ale dystans do siebie niekiedy jest wymagany przy oglądaniu tego materiału :)

Autorytety – cytujesz, bo nie masz nic do powiedzenia

Autorytety

Cytujesz, bo nie masz nic do powiedzenia

Mądry banał – Oklepana fraza wydaje się mądra jeśli piszesz ją po angielsku. Szczególnie wtedy, gdy uzywasz białej czcionki na czarnym tle.

Mądry banał

Oklepana fraza wydaje się mądra jeśli piszesz ją po angielsku. Szczególnie wtedy, gdy uzywasz białej czcionki na czarnym tle.


1