Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

9 Miejsc Pracy które tworzy Przemysł marihuany

9 Miejsc Pracy które tworzy Przemysł marihuany

Jak w przypadku każdego rozwijającego Się Przemysłu, istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych Pracowników związanych z rynkiem marihuany. Wystarczy spojrzeć na przykład legalizacji marihuany w Kolorado i Waszyngtonie. Oto 9 miejsc pracy które już istnieją w dwóch stanach, po ostatnich wyborach będą dostępne w stanach Alaska, Oregon ppkt i DC Waszyngtona.Oprócz Dalej wymienionych zawodów które stworzył Przemysł marihuany, czy prawidłowo funkcjonującego Rynku potrzeba Też Między innymi lobbystów i działaczy, prawników, Księgowych, programistów aplikacji i stron internetowych, konsultantów i innych.


1. Nauczyciel


Legalizacja marihuany niesie za sobą potrzebę edukacji w celu zapewnienia możliwości Odpowiedzialnego i bezpiecznego używania marihuany. Podobnie jak bezpieczne spożywanie alkoholu i bezpieczny seks, bezpieczne używanie marihuany jest również bardzo ważne.

2. Specjalista od zabezpieczeń


Bezpieczeństwo obiektów związanych ze sprzedażą marihuany Musi być na wysokim poziomie, gdyż byłyby jednym łakomym kąskiem dla złodziei. Każda przychodnia musi posiadać z wyznaczone zabezpieczenia i zapewnić odpowiednie obowiązki dla strażników.

3. Osoba od curingu


Utwardzanie żart niezbędny zrobić dekarboksylacji marihuany, dając jej odpowiedni poziom wilgotności, gęstszy dym i większą moc. Mając osobę odpowiedzialną za prawidłowy utwardzania mamy pewność, że marihuana żart na najwyższym poziomie.

4. Przycinacz topów


Przycinanie topów żart żmudne i wymaga odpowiedniej techniki, ale Na pewno żart konieczne. Pod nadzorem hodowcy, kosmetyczne usuwanie liścí z kwiatów pozwala oddzielić dobry materiał od liści.

5. Hodowca


Plantatorzy i hodowcy muszą mieć czujne oko na każdą Z roślin. Są odpowiedzialny za klonowanie, przesadzanie, przycinanie, podlewanie i wszystkie inne aspekty potrzebne zrobić hodowli roślin w magazynach.

6. Dr Joint


Trzeba posiadać wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy znają Się na marihuanie i będą prawidłowo wystawiać diagnozy i recepty.

7. Wytwórcy haszu


Twórcy haszu wyodrębniają czyste THC z roślin marihuany. Żart wiele produktów które wymagają czystego THC i łatwo zrozumieć, dlaczego na na stanowisko żart duże zapotrzebowanie.

8. Budtender ( sprzedawca topów)


Podobnie jak w przypadku barmana który miksuje drinki i dostarcza Informacji na pewno chodziło wybranego alkoholu, osoba która pracuje jako budtender dostarcza Informacji na pewno chodziło o poszczególnych odmian marihuany.

9. Szef marihuanowej Kuchni


Zalegalizowana marihuana prowadzi do wyższego zapotrzebowania na marihuanę w formie spożywczej, bo przecież nie nie każdy lubi palić. W związku z Tym, będzie również Wyższy popyt na Kucharzy którzy wiedza, jak pracować i gotować z marihuany.

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…