Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Luksusowe życie Big Mike'a - marihuanowego potentata

Luksusowe życie Big Mike'a - marihuanowego potentata

To było do przewidzenia - legalizacja marihuany w większości stanów USA doprowadził do potężnego rozwoju wielu gałęzi gospodarki. Szybko zaczęli pojawiać się przedsiębiorcy, którzy na trawce zarobili miliony dolarów. Oto jeden z takich biznesmenów - Michael Straumietis, dla przyjaciół - Big Mike.


Michael Straumietis jest właścicielem firmy Advanced Nutrients wyspecjalizowanej w produkcji najlepszych nawozów do hodowli konopi. 

Mike założył swoją firmę gdy miał zaledwie 19 lat. Cztery lata później, za namową swoich kumpli zdecydował się na produkowanie odżywek skierowanych do hodowców marihuany. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

Wkrótce Mike wykonał dość ryzykowne posunięcie. Sprzedał swoją firmę, a za zarobione pieniądze wynajął kilka rezydencji, które przerobił na wielkie, nielegalne plantacje marihuany. Czasy się jednak zmieniły i od paru lat Mike może całkiem zgodnie z prawem działać na rynku konopnym. Obecnie jego firma zarabia ok. 50 milionów dolarów rocznie!

Obecnie Big Mike jest pretendentem do tytułu "króla Instagramu". Za pomocą tego społecznościowego serwisu promuje on zarówno siebie, jak i swoją firmę.

Biznesmen zwykł prowadzać się w towarzystwie seksownych "aniołków".

Big Mike chętnie pokazuje swoją zamożność i często wrzuca do sieci zdjęcia wykonane w jednym z jego wyczarterowanych samolotów.

W tej chwili firma Advanced Nutrients uważana jest za jedną z czołowych, światowych marek związanych z uprawą konopi.

Sam zainteresowany robi wszystko, aby dać się zauważyć. Wraz ze świtą swoich "aniołków" Mike podróżuje po świecie samolotem i wystawia się ze swoim produktem na wszystkich najważniejszych targów związanych z konopnym biznesem.

Oto jak się bawi marihuanowy multimilioner:

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…