Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Chcesz innej rzeczywistości to stań się inną osobą

Chcesz innej rzeczywistości to stań się inną osobą

Nasza osobowość i otaczającą nas rzeczywistość została zbudowana zgodnie z naszym sposobem myślenia, działania i czucia. Dzięki sporej dyscypliny, wchodząc codziennie do naszego mózgu, możemy tworzyć otaczającą nas rzeczywistość. Jest to teoria, którą wiele osób propaguje, ale trzeba uczynić z niego rzeczywistość, musi być wykonane. Jeśli analizujemy spontaniczne rzeczy, które zdarzają się nam w życiu, i które są powszechne wśród ludzi, możemy spróbować je odtworzyć i jeśli będziemy mogli je odtworzyć, to staną się prawem.


Jak wiadomo, możemy uzyskać kontrolę nad naszymi myślami i rzeczywistością. Umysł ustala doświadczenia zewnętrzne, ponieważ wszystko sprowadza się do pól energetycznych, tak, że nasze myślenie nieustannie zmienia otaczającą nas rzeczywistość. Istnieje możliwość zmiany okoliczności rzeczywistości, jeśli wiemy jak.

Musimy być bardzo niezdarnym, jeżeli zachowujemy te same myśli, jeśli wykonujemy te same czynności i żyjemy z tymi samymi uczuciami i emocjami, nasz mózg, i nasz organizm pozostają takie same;nie zmieniają się, ale za każdym razem, kiedy uczymy się czegoś nowego, wprowadzamy nowe połączenia, co fizycznie zmienia nasz mózg.
Całe życie spędzamy ucząc się, pobierając naukę, ale nie wszyscy. Mimo to, uczenie się nie jest wystarczające, musimy zastosować to, czego się uczyliśmy, i kiedy zaczynamy doświadczać emocji tego doświadczenia, wtedy dosłownie dajemy nowe sygnały do naszych mózgów i tworzymy nowe synapsy: to się nazywa ewolucja.

Oczywiście to nie jest takie proste, zawsze tworzymy przyszłość, tylko tak się dzieje, że zazwyczaj tworzymy tą samą, potwierdzając to naszą osobowością. Żyjemy prowadzeni przez szereg myśli, zachowań i zapamiętanych reakcji emocjonalnych (strach, poczucie winy, bezwartościowość, gniew, uprzedzenia …), które są bardzo uzależniające i działają jak programy zainstalowane w naszej podświadomości.

Aby móc się zmienić, trzeba pokonać samego siebie i być większym i silniejszym od okoliczności naszego życia. Albo jesteśmy ofiarami otaczającej nas rzeczywistości albo twórcami, nie ma innej alternatywy. Może się to wydawać na samopomoc, ale jeśli spojrzymy na wielkie postacie naszej historii, widzimy, że wszyscy myśleli i wyobrażali sobie przyszłość odpowiednią liczbę razy, aby dosłownie zmienić swój mózg do tego stopnia, że poczuli pożądane doświadczenia jakby to już się stało.

Ale aby tak się stało, jak widzicie, najpierw oni stworzyli zmiany w sobie. Zmienić się oznacza, wykraczanie poza środowisko, ciało i czas. Możemy sprawić, że myśli są bardziej realne niż cokolwiek innego, i robimy to na co dzień: jeśli prowadzimy samochód, ale jesteśmy skoncentrowani na naszym myśleniu, nie widzimy drogi, nie czujemy naszego ciała i nie wiemy ile czasu minęło. To stan, którego używamy do tworzenia, absorbowanie w ferworze. Ale niestety większość ludzi myśli o swoich problemach, a nie myśli o możliwościach.
Jak sceptycy mówią: „Ale myśleć o czymś nie czyni go rzeczywistym” Gdy mamy wizję, nasze zachowanie powinno odpowiadać na intencję. Umysł i ciało muszą pracować razem. Musimy wybrać inaczej niż wybieraliśmy, aby się zdarzyło coś nowego. Jeśli chcemy utworzyć nową osobistą rzeczywistość, mamy dosłownie stać się kimś innym; ale tym kimś innym jesteśmy sobą w swojej prawdziwej istocie.

Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu, jest to co ogólnie praktykujemy w naszych spotkaniach, program medytacyjny oderwany od mistycyzmu, przeznaczony by mózg i ciało nie reagował przewidywalnie. Chodzi o to, by stało się umiejętnością, otwieranie drzwi do systemu operacyjnego, do wszystkich tych podświadomych programów gdzie zmiany naprawdę się dzieją.
Najlepszym przykładem jest lęk,czyjś skaner, który ma lęk lub depresję jest ten sam: mózg zaczyna wydzielać substancję chemiczną, jak gdyby to czego ta osoba obawiała się, działo się rzeczywiście, i z czasem ta chemia staje się uzależniająca.
Medytacja oznacza zapoznanie się z samym sobą, jeśli uświadomimy sobie nasze myśli i nasze automatyczne nawyki i obserwujemy nasze emocje, zaczniemy zobiektywizować naszą podświadomość. Jeśli zapoznamy się z aspektami siebie, które tworzą niepokój (lub to cokolwiek chcesz zmienić), podczas czuwania zaobserwujemy, kiedy zaczniemy czuć w ten sposób i wtedy będziemy w stanie to zmienić.


Jeśli zdecydujemy, kim chcemy być, tym który jest wielkim ideałem siebie, jakie myśli chcemy mieć, jakie zachowania chcemy wykazać, jakie emocje chcemy przeżyć; jeśli pamiętamy na co dzień kim nie chcemy już być i kim chcemy być i zaczynamy myśleć w nowych sposobach bycia, to im więcej o tym myślimy i planujemy,to tym więcej obwodów instalujemy w mózgu.

Im więcej obserwujemy siebie, tym mniej będziemy tamtym sobą. Jeśli możemy nauczyć ciało zaufać przyszłości i żyć w radości, tworzymy nowe połączenia. Jasna troska i wyższe emocje zmienią nasze przeznaczenie. Ale to wymaga dyscypliny. Proste pozytywne myślenie nie działa, bo negatywność jest zainstalowana w podświadomości. Prawdziwe zmiany polegają na tym, by być świadomym swoich nieświadomych reakcji.

Innym sposobem osiągania tego celu jest również poprzez wzięcie udziału w ceremonii z Świętymi Roślinami, ale pod kontrolą i opieką ludzi, którzy mają rzeczywiste doświadczenia, a nie teoretyczną wiedzę i praktykują już wiele lat. I tak, za pomocą tych praktyk, stopniowo przestajemy być sobą, by stać się SOBĄ.

Aguila 

https://mirko.org.pl/chcemy-inna-rzeczywistosc-to-musimy-stac-sie-inna-osoba/

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…