Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Zbuduj sobie dom. Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi!

Zbuduj sobie dom. Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi!

Kto by nie chciał wyprowadzić się z betonowego, blokowego więzienia i zamieszkać we własnym domu? Wszyscy jednak wiemy, że postawienie takiego budynku to potężna inwestycja, którą sfinansować może chyba tylko bankowy kredyt. Na szczęście jest rozwiązanie. Poznajcie człowieka, który pokaże wam, jak samemu, całkiem za darmo, zbudować sobie przytulny domek.Właściciel strony Primitive Technology to pomysłowy majsterkowicz, który swoje dzieła buduje gołymi rękoma, bez żadnych narzędzi, korzystając tylko i wyłącznie z budulców, które znajdzie w lesie.

Jeśli potrzebuje siekierę, wykonuje ją z badyla i kawałka zaostrzonego kamienia, a jeśli chce rozpalić ognisko, trze patykiem o patyk, ściany domów wzmacnia gliną. Celem jego projektu jest przekonanie się jak wiele może osiągnąć człowiek, który pozbawiony jest wszystkich znanych nam i dostępnych rozwiązań technologicznych.

Zobaczcie na czym polega jego hobby. Oto domek z kamiennymi ścianami i górą pokrytą dachówkami. Lokum to przystosowane jest do warunków zimowych. Jest ono bowiem zaopatrzone w system ogrzewania podłogowego...

Zainspirowani?

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…