Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Kurupts Moonrock - najsilniejsza marihuana na rynku

Kurupts Moonrock - najsilniejsza marihuana na rynku

Od kiedy Stany Zjednoczone zliberalizowały prawo dotyczące posiadania marihuany, w miejscach, w których jest to legalne rozkwitły bardzo dochodowe nowe gałęzie rynku. Oprócz całego spektrum zawodów związanych z przetwarzaniem tej rośliny, do głosu doszli też utalentowani hodowcy tworzący kolejne, coraz mocniejsze odmiany marihuany.


Te obsiane kryształkami "głazy" to nic innego, jak kwiatostany rośliny o nazwie Kurupts Moonrock. Osobą odpowiedzialną za tę odmianę jest znany amerykański raper i biznesmen - Kurupt, który od kilku lat dość energicznie działa na konopnym rynku.

Kurupts Moonrock to zdecydowanie najsilniejsza trawka w całym Wszechświecie (tak też nawet i jest reklamowana). Dodatkowo wymoczona w haszyszowym oleju i szczodrze posypana pyłkiem pozyskanym z marihuanowych kwiatów, odmiana ta może pochwalić się zawrotnym stężeniem THC, które dochodzi do 51%! A trzeba tu dodać, że rzadko się spotyka rośliny o stężeniu większym niż 13-18%!

Znawcy i recenzenci nowości na rynku chwalą sobie ten produkt za jego medyczne właściwości. Moonrock zawiera też sporo kannabinoidu CBD (ok.15%), co w połączeniu z potężną dawką THC czyni z Księżycowych Kamieni doskonałe remedium na brak apetytu, migrenę, mdłości, czy niepokój.

Cena tej łakoci jest wprost proporcjonalna do jej mocy. Za gram Kurupts Moonrock trzeba zapłacić do nawet 30 dolców!

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…